Realitní makléř Denis Suleymanov - nabídka nemovitostí

10 nemovitostí řadit dle:
Pronájem kanceláře, 68m²

Pronájem kanceláře, 68m²

Praha, Žerotínova

Nabízíme k pronájmu dvoupodlažní kancelářské prostory 6.06 a 7.02 v 6. nadzemním podlaží administrativní budovy, ul. Žerotínova, Praha 3 – Žižkov. Užitná plocha kanceláří činí 57,15 m², k tomu náleží podíl na společných…

Vloženo: 13.4.2026

Cena: 21 760 Kč/za měsíc

Pronájem restaurace, 109m²

Pronájem restaurace, 109m²

Praha, Blanická

Nabízíme jedinečnou příležitost k pronájmu plně vybaveného gastronomického provozu v suterénu budovy v centru Prahy – provozovna La Medusa. Prostor je okamžitě provozuschopný, veškeré vybavení, nábytek, zásoby alkoholu a…

Vloženo: 13.4.2026

Cena: 30 800 Kč/za měsíc

Pronájem kanceláře, 58m²

Pronájem kanceláře, 58m²

Praha, Františka Křížka

Nabízíme k pronájmu kancelářský prostor ve 4. patře budovy na adrese Františka Křížka, Praha 7 – Holešovice. Prostor prochází kompletní rekonstrukcí a bude k dispozici od května 2025 v perfektním stavu – fotografie v…

Vloženo: 9.4.2026

Cena: 17 980 Kč/za měsíc

Pronájem kanceláře, 165m²

Pronájem kanceláře, 165m²

Praha, Zubatého

Nabízíme pronájem kancelářských prostor o výměře 165 m² v 1. patře budovy ve dvoře areálu, adresa Zubatého, Praha 5. V prostoru je kuchyňský kout a vlastní toalety. Přístup 24/7 (vrátnice). Nájemné: 330 Kč/m²…

Vloženo: 9.4.2026

Cena: 54 450 Kč/za měsíc

Pronájem kanceláře, 57m²

Pronájem kanceláře, 57m²

Praha, Žerotínova

Nabízíme k pronájmu dva sousední kancelářské prostory 6.04B a 6.04C v 6. nadzemním podlaží administrativní budovy, ul. Žerotínova, Praha 3 – Žižkov. Užitná plocha kanceláří činí 47,93 m², k tomu náleží podíl na…

Vloženo: 8.4.2026

Cena: 18 160 Kč/za měsíc

Pronájem Ostatních komerčních prostor, 380m²

Pronájem Ostatních komerčních prostor, 380m²

Praha, Veletržní

Nabízíme k pronájmu flexibilní prostory o celkové ploše cca 380 m² ve 2. nadzemním podlaží moderního polyfunkčního Centra Stromovka v Praze 7 – Holešovicích. Budova kategorie A kombinuje kanceláře, obchody, kavárny,…

Vloženo: 8.4.2026

Cena: Na dotaz

Pronájem kanceláře, 260m²

Pronájem kanceláře, 260m²

Praha, Zubatého

Nabízíme pronájem kancelářských prostor o výměře 260 m² ve 2. patře budovy ve dvoře areálu, adresa Zubatého, Praha 5. V prostoru je kuchyňský kout a vlastní toalety, klimatizace. K dispozici ihned. Přístup 24/7 …

Vloženo: 8.4.2026

Cena: 85 800 Kč/za měsíc

Pronájem kanceláře, 446m²

Pronájem kanceláře, 446m²

Praha, Žerotínova

Nabízíme k pronájmu celé 3. nadzemní podlaží administrativní budovy na Praze 3 – Žižkově, ul. Žerotínova.Celková plocha podlaží činí cca 420 m², z toho přibližně 280 m² tvoří 11 samostatných kanceláří o velikosti…

Vloženo: 8.4.2026

Cena: 134 400 Kč/za měsíc

Pronájem kanceláře, 120m²

Pronájem kanceláře, 120m²

Praha, Zubatého

Nabízíme k pronájmu podkrovní kanceláře o výměře 120 m² ve 3. patře budovy ve dvoře areálu, adresa Zubatého, Praha 5. Prostor je klimatizovaný, bez zařízení; kuchyňka a toalety jsou sdílené s jednou další firmou. K…