Stav nemovitosti

Konstrukce

Dopravní dostupnost

Poloha v obci

Podrobnosti

Druh inzerce


Domy k dražbě

21 rodinných domů řadit:
Dražba rodinného domu 458 m² Praha

Aktualizace

Dražba rodinného domu 458 m² Praha

K Horkám, Praha

Ve spolupráci s Insolvenčním správcem dlužníka Energy Option s.r.o. nabízíme ke zpeněžení majetek zapsaný v majetkové podstatě dlužníka – krajní řadový rodinný dům č.p. 827 v atraktivní lokalitě Praha – Hostivař.Prodej nemovitosti bude realizován formou dražby. Detail naleznete v dražební vyhlášce.Předmět prodeje (Identifikace majetku):Předmětem…

Vloženo: 2.9.2026

Cena: 24 737 000 Kč

Dražba rodinného domu 284 m² Kobylá nad Vidnavkou

Kobylá nad Vidnavkou

Jedná se o pozemek parc. č. St. 49/1 o výměře 1102 m2, zastavěná plocha a nádvoří, součástí je stavba: Kobylá nad Vidnavkou, č.p. 75, rod. dům, stavba stojí na pozemku p.č. St. 49/1 a pozemek parc. č. 2181 o výměře 174 m2, ostatní plocha, jiná plocha. Cena zejm…

Vloženo: 25.8.2026

Cena: 155 000 Kč

Logo RK

Dražba podílu rodinného domu 4488 m² Jablonné v Podještědí

Jablonné v Podještědí

Jedná se o celý soubor mnoha spoluvlastnických podílů na nemovitostech z majetkové podstaty dlužníka, zapsaných v celkem 15 katastrálních územích.

Vloženo: 25.8.2026

Cena: 4 000 000 Kč

Logo RK

Dražba vily 424 m² Chlumec

Ústecká, Chlumec

Dům se 2 byty, prodejnou, nebyt. prostory a půdou s možností vestavby dalších 3 bytůDům se započatou rekonstrukcí má 1 PP, 2NP a podkroví se záměrem vybudovat tři malometrážní byty 1+kk, 1+1, 2+kk na základě stavebního povolení z r. 2014.V 1.PP jsou sklepní prostory. V 1. NP je nebytový prostor - prodejna, sklady, kancelář a šatna se záchodem. Z…

Vloženo: 24.8.2026

Cena: 2 625 000 Kč

Dražba vily 365 m² Ledeč nad Sázavou

Jaroslava Haška, Ledeč nad Sázavou

Nabízíme v dražbě prvorepublikovou vilu z roku 1935 v Ledči nad Sázavou. Dům si dodnes zachovává svůj původní charakter a představuje zajímavou příležitost k rekonstrukci i novému využití podle vlastních představ.Dispoziční řešeníJedná se o zděnou vilu s jedním podzemním podlažím, dvěma nadzemními podlažími a podkrovím.Celková podlahová plocha…

Vloženo: 21.8.2026

Cena: 5 100 000 Kč

Logo RK

Dražba rodinného domu 225 m² Lísek

Lísek

Samostatně stojící rodinný dům s 1.NP a využitým podkrovím. V domě se nachází: v 1.NP: předsíň, komora, 2x chodba, jídelna, kuchyně , WC, koupelna, 2x sklad, kotelna, dílna, obývací pokoj; V podkroví: schodiště, hala, 4x pokoj, koupelna, 2x WC. Podlahy tvoří keramická dlažba, lino a cementová dlažba, okna jsou dřevěná zdvojená. Vytápění je…

Vloženo: 17.8.2026

Cena: 2 650 000 Kč

Logo RK

Dražba vily 696 m² Brno

Lipová, Brno

Předmětem dražby jsou nemovité věci ve vlastnictví statutárního města Brna: - pozemek p.č. 403/1 zahrada o výměře 1057 m2, - pozemek p.č. 403/4 zastavěná plocha a nádvoří o výměře 25 m2 jehož součástí je stavba bez č.p./č.e., garáž, - pozemek p.č. 403/5…

Vloženo: 17.8.2026

Cena: 31 200 000 Kč

Logo RK

Dražba chaty 49 m² Mladošovice

Mladošovice

Samostatně stojící rekreační chata s 1.NP a vestavbou podkroví. V objektu je jedna bytová jednotka vel. 2+kk. V chatě se nachází: v 1.NP: obývací pokoj, WC, zádveří, kuchyně, pokojík; v podkroví: pokoj. Podlaha a dlažby tvoří keramické dlažby a PVC, schodiště je dřevěné žebříkové, okna jsou dřevěná jednoduchá, dveře hladké. Obklady tvoří dřevěné…

Vloženo: 17.8.2026

Cena: 775 000 Kč

Logo RK

Dražba rodinného domu 345 m² Rosice

U Sýpky, Rosice

Jedná se o řadový rohový rodinný dům č.p. 169 (na nároží ulic U Sýpky a Zámecká) v obci Rosice, k.ú. Rosice u Brna. Objekt je podsklepený, má dvě nadzemní podlaží a částečně obytné podkroví pod sedlovou střechou.Dispoziční řešení:1. PP (suterén): Vstupní hala se schodištěm, dvě kotelny, sklep a prostorná dvojgaráž (44,86 m2).1. NP (přízemí): Pokoj…

Vloženo: 14.8.2026

Cena: 5 780 000 Kč

Logo RK

Dražba rodinného domu 206 m² Cvrčovice

Lesní, Cvrčovice

Předmětem veřejné dražby je rodinný dům č. p. 265, který se nachází v Lesní ulici ve Cvrčovicích, včetně id. na pozemku p.č. st. 323 a p.č. 297/6 a příslušenství. Nemovitosti se nachází v katastrálním území Cvrčovice, obec Cvrčovice, okres Kladno.Jedná se o samostatně stojící, zděný rodinný dům s garáží, který byl postaven v roce 2008. Rodinný…

Vloženo: 13.8.2026

Cena: 3 200 000 Kč

Dražba chalupy 125 m² Blovice

Pobřežní, Blovice

Dražba RD 125 m2 se zahradou a stodolou Blovice, Plzeň-jihDům je umístěn v širším centru města na levém břehu řeky Úslavy, jako poslední v ulici Pobřežní, s výhledem na řeku.Blovice se nachází cca 24 km jižně od centra Plzně a je zde úplná občanská vybavenost.Dům je přízemní s obytným podkrovím, je zastřešený sedlovou střechou s polovalbami.…

Vloženo: 30.7.2026

Cena: 1 353 334 Kč

Dražba rodinného domu 181 m² Drysice

Drysice

Řadový koncový, částečně podsklepený rodinný dům se 2.NP. V domě se nachází: v 1.NP: vstup, sklad, chodba, schodiště, kuchyně, spíž, jídelna, koupelna a WC, obývací pokoj, ložnice, pokoj a bývalá hospodářská část. Ve 2.NP: vstup, koupelna, sklad (nedokončeno), obývací pokoj, chodba , 3x pokoj. Vytápění je etážové napojené na elektrokotel, krb.…

Vloženo: 29.7.2026

Cena: 1 700 000 Kč

Logo RK

Dražba činžovního domu 1000 m² Náchod

Komenského, Náchod

Nemovitosti v ulici KomenskéhoBytový dům se 4 bytovými jednotkami a komerčními prostory, Náchod – centrum. Tři bytové jednotky se nachází v hlavní budově a jedna v zadní.Předmětem dražby je soubor nemovitostí tvořený hlavní budovou č.p. 512 na pozemku parc. č. st. 764, na ni navazujícím dvorním objektem a zahradou na pozemku parc. č. 1616/9 o…

Vloženo: 20.7.2026

Cena: 17 900 000 Kč

Logo RK

Dražba rodinného domu 1000 m² Náchod

Komenského, Náchod

Nemovitosti v ulici KomenskéhoBytový dům se 4 bytovými jednotkami a komerčními prostory, Náchod – centrum. Tři bytové jednotky se nachází v hlavní budově a jedna v zadní.Předmětem dražby je soubor nemovitostí tvořený hlavní budovou č.p. 512 na pozemku parc. č. st. 764, na ni navazujícím dvorním objektem a zahradou na pozemku parc. č. 1616/9 o…

Vloženo: 20.7.2026

Cena: 17 900 000 Kč

Logo RK

Dražba rodinného domu 125 m² Blovice

Pobřežní, Blovice

Dražba RD 125 m2 se zahradou a stodolou Blovice, Plzeň-jihDům je umístěn v širším centru města na levém břehu řeky Úslavy, jako poslední v ulici Pobřežní, s výhledem na řeku.Blovice se nachází cca 24 km jižně od centra Plzně a je zde úplná občanská vybavenost.Dům je přízemní s obytným podkrovím, je zastřešený sedlovou střechou s polovalbami.…

Vloženo: 16.7.2026

Cena: 1 353 334 Kč

Dražba rodinného domu 224 m² Pozořice

Hostěnická, Pozořice

Prodej samostatného rodinného domu 6+2 s garáží a pozemkem 1 058 m2, obec Pozořice, okres Brno-venkovForma prodeje: veřejná dražba prostřednictvím portál www.verejnedrazby.cz/A8007.Nabízíme k prodeji prostorný samostatně stojící dvoupodlažní rodinný dům o dispozici 6+2 s garáží, nacházející se v oblíbené obci Pozořice, okres Brno-venkov, vzdálené…

Vloženo: 16.7.2026

Cena: 10 000 000 Kč

Dražba rodinného domu 221 m² Benešov

Sukova, Benešov

Jedná se o samostatně stojící, částečně podsklepený rodinný dům se 2.NP a obytným podkrovím. V 1. PP se nachází sklep a chodba. V 1. NP je pokoj, koupelna, chodba, kuchyně a obývací pokoj. Ve 2. NP se nachází chodba, koupelna, kuchyně, komora, 2x pokoj. V podkroví je pokoj a WC. Koupelny jsou s vanou a s WC. Podlahy jsou pokryté keramickou dlažbou…

Vloženo: 11.7.2026

Cena: 5 815 500 Kč

Logo RK

Dražba činžovního domu 424 m² Chlumec

Ústecká, Chlumec

Dům se 2 byty, prodejnou, nebyt. prostory a půdou s možností vestavby dalších 3 bytůDům se započatou rekonstrukcí má 1 PP, 2NP a podkroví se záměrem vybudovat tři malometrážní byty 1+kk, 1+1, 2+kk na základě stavebního povolení z r. 2014.V 1.PP jsou sklepní prostory. V 1. NP je nebytový prostor - prodejna, sklady, kancelář a šatna se záchodem. Z…

Vloženo: 10.7.2026

Cena: 2 625 000 Kč

Dražba rodinného domu 220 m² Proseč

Budislavská, Proseč

Rodinný dům 3+1 se zahradou v Proseči u SkutčeV rámci insolvenční dražby nabízíme samostatně stojící, zděný rodinný dům o dispozici 3+1 se zahradou, situovaný v centrální části města Proseč u Skutče. Nemovitost se nachází na rovinatém pozemku v lokalitě s dobrou dostupností služeb a občanské vybavenosti.Dům je dvoupodlažní, nepodsklepený, průběžně…

Vloženo: 26.6.2026

Cena: 3 200 000 Kč

Logo RK

Dražba rodinného domu 200 m² Bobrůvka

Bobrůvka

Předmětem dražby je rodinný dům č.p. 78 v obci Bobrůvka, okres Žďár nad Sázavou, včetně vedlejších staveb, souvisejících venkovních úprav a pozemků o celkové výměře pozemků  452 m2. Nemovitost se nachází v zastavěné části obce mezi rodinnými domy, v blízkosti centra obce, s přístupem po obecní asfaltové komunikaci. Rodinný dům je přízemní,…

Vloženo: 19.5.2026

Cena: 1 350 000 Kč

Logo RK
TOPlist