Hledat v katalogu realitních kanceláří

Realitní kanceláře, realitky - okres Ústí nad Labem

32 RK řadit dle: Řazení:
RE/MAX G8 Reality Ústí n.L.

RE/MAX G8 Reality Ústí n.L.

Reality

Mírové náměstí 3485/35b, Ústí nad Labem, 400 01

FINOSA REALITY

FINOSA REALITY

Zprostředkováváme prodej, nákup a pronájem nemovitostí, provádíme veřejné dražby dobrovolné, zajistíme kompletní právní servis, provádíme oceňování nemovitosti a jejich správu, provádíme privatizaci bytového fondu, poskytujeme poradenstvím v oblasti investic.

Vaníčkova 1112/27, Ústí nad Labem, 400 01

SKYNER s.r.o.

SKYNER s.r.o.

Zprostředkování prodeje i pronájmu bytů či domů, zajišťujeme právní a daňový servis. Zabýváme se dražbami nemovitostí a umíme řešit i závazky typu zástavního práva či exekuce. Řešíme také komplikované prodeje v podílovém vlastnictví více majitelů, případně při zatížení jakýmkoliv závazkem jednoho z podílu. Naši kancelář najdete v Ústí nad Labem - Klíše, těšíme se na Vaši návštěvu u nás.

Podmokelská 3/28, Ústí nad Labem, 400 07

REALITNÍ SKUPINA Králik a Horák

REALITNÍ SKUPINA Králik a Horák

Poskytování kompletních služeb v oblasti nemovitostí a financí. Nabídka finančního a ekonomického poradenství a pojištění. Kompletní servis se zajištěním výstavby RD na klíč, rekonstrukce a revitalizace bytových domů, bytových jader atd. včetně nutného stavebního inženýringu.

Mírové náměstí 37, Ústí nad Labem, 400 01, (Budova PB-CENTRUM)

Reality LÍBALOVÁ

Reality LÍBALOVÁ

Zabýváme se zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitostí a samozřejmě poskytuje i široké právní a finanční poradenství v oblasti realit.

Hrnčířská 64/4, Ústí nad Labem, 400 01

ERA Sever

ERA Sever

Zajišťování prodeje a pronájmu nemovitostí.

Masarykova 106/129, Ústí nad Labem, 400 01

PLATON reality

PLATON reality

Prodej, pronájem nemovitostí v Ústeckém kraji, s důrazem na okres Ústí nad Labem s více jak 15 letou zkušeností a 1000 úspěšně dokončených obchodních případů na trhu nemovitostí. Zpracování notářských potvrzení, expertní tržní znalecké posudky tvořené na základě vlastních cenových map a realizovaných transakčních cen nemovitostí a dále na základě komparativní, technické a regresívní analýzy.

Masarykova 998/31, Ústí nad Labem, 400 01, (sdružení fyzických osob)

Realitní kancelář BSreality, spol. s r. o.

Realitní kancelář BSreality, spol. s r. o.

Realitní kancelář BSreality: zprostředkování koupě, prodeje a pronájmu všech druhů nemovitostí. Nabídka znaleckých posudků, poradenství a konzultací v oblasti realit.

Klíšská 1322/10, Ústí nad Labem, 400 01

GARANCE v.o.s.

GARANCE v.o.s.

Realitní kancelář

Klíšská 1322/10, Ústí nad Labem, 400 01

Reality Pacovská

Reality Pacovská

Realitní kancelář se zaměřením na reality v severočeském kraji. Prodej i pronájem bytů, rodinných domů, kanceláří, skladů a obchodů.

Revoluční 178/3, Ústí nad Labem, 400 01