Hledat v katalogu realitních kanceláří

Realitní kanceláře, realitky - okres Trutnov

23 RK řadit dle: Řazení:
TANA Dvůr Králové nad Labem

TANA Dvůr Králové nad Labem

Síť realitních kanceláří s působností po celé ČR s širokou nabídkou více jak 1700 nemovitostí. Nabízíme veškerý realitní a právní servis, developerské projekty, hypoteční úvěry. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000.

Palackého 741, Dvůr Králové nad Labem, 544 01

TRIGA reality s.r.o.

TRIGA reality s.r.o.

Našim záměrem je přinášet nové trendy do realitní činnosti, zvyšovat škálu služeb a jejich kvalitu. Proto naši klienti mohou očekávat více než jen zajištění prodeje nemovitosti na profesionální úrovni, nýbrž kompletní poradenské, finanční, hypoteční, právní, daňové, pojišťovací a stěhovací služby. Jsme společnost, která dává prodeji nemovitosti nový rozměr.

Rooseveltova 458, Dvůr Králové nad Labem, 544 01

EVROPA realitní kancelář Vrchlabí

EVROPA realitní kancelář Vrchlabí

Chcete nejenom prodat či pronajmout svoji nemovitost (byt, dům, chatu, pozemek, nebytové prostory apod.), ale učinit tak s právní a finanční jistotou? Ano, pak jste na správné adrese. EVROPA realitní kancelář s.r.o. pro vás kvalitně zajišťuje tyto služby již od roku 1997, a to nejdříve jako sdružení fyzických osob a od roku 1999 jako obchodní společnost. Společnost již od svého založení byla zaměřena na kvalitu nikoliv kvantitu a proto se u nás setkáte vždy s osobním přístupem všech pracovníků.

Valteřická 704, Vrchlabí, 543 01

Reality Drak

Reality Drak

Komplexní služby od tržního odhadu nemovitosti až po daňové přiznání k dani z nabytí nemovitosti.

Horská 634, Trutnov, 541 01

NETT REALIT s.r.o.

NETT REALIT s.r.o.

Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí v oblasti Krkonoš, Podkrkonoší a Českého ráje. Naše služby zahrnují bezplatné poradenství, stanovení tržní ceny, účinnou prezentaci, přípravu podkladů k převodu nemovitosti včetně vyhotovení smluv. Zajištění znaleckých posudků na nemovitosti.

Krkonošská 157, Vrchlabí, 543 01

VK reality

VK reality

Kompletní realitní, právní a finanční servis.

Horská 634, Trutnov, 541 01, (Budova KB Trutnov, 2. patro, 2. dveře vpravo)

RAKO reality s.r.o.

RAKO reality s.r.o.

Realitní činnost.

Palackého 89, Trutnov, 541 01

GALA REALITY

GALA REALITY

Provozujeme realitní kancelář s nabídkou a poptávkou nemovitostí. Poskytujeme kompletní poradenství při prodeji a nákupu. Zajišťujeme znalecké posudky, tržní analýzy pro dědictví, geometrické plány, PENB - průkazy en. nár. budovy, vypracování kupních, nájemních, darovacích a jiných smluv.

Svatojanské nám. 46, Trutnov, 541 01

Transferium s.r.o.

Transferium s.r.o.

Developerská společnost působící v regionu Krkonoš a Podkrkonoší. Prodej a výkup realit - pozemky, rodinné domy, byty, chaty a chalupy. Realizujeme výstavby inženýrských sítí v lokalitách určených k výstavbě. Poskytujeme prodejní a poprodejní servis k nemovitostem.

Čermná 60, Čermná, 543 77

R-G reality, s.r.o.

R-G reality, s.r.o.

Realitní kancelář nabízí prodej, nákup a zprostředkování nemovitostí především v královehradeckém regionu. Zajišťujeme kompletní právní servis za rozumné ceny.

Rooseveltova 729, Dvůr Králové nad Labem, 544 01