Hledat v katalogu realitních kanceláří

Realitní kanceláře, realitky - okres Šumperk

12 RK řadit dle: Řazení:
Realitní společnost České spořitelny / ALDAMAR, s.r.o.

Realitní společnost České spořitelny / ALDAMAR, s.r.o.

Poradíme s financováním koupě nemovitostí pomocí ČS, a.s. nebo Stavební spořitelny ČS, a.s. Náš realitní servis zahrnuje: zprostředkování prodeje a pronájmu, vyhledání nemovitosti, převod do osobního vlastnictví, odhad ceny, právní služby a financování bydlení.

Generála Svobody 38, Šumperk, 787 01

MORAVOLEN HOLDING a.s.

MORAVOLEN HOLDING a.s.

Dražební a realitní kancelář. Provádíme a organizujeme dražby dobrovolné, nedobrovolné a výběrové řízení. Zajišťujeme prodej movitých věcí, nemovitých věcí a pohledávek. Elektronické aukce a dražby. Poradenství v oblasti insolvencí.

Krátká 2863/2, Šumperk, 787 01

Motýl Reality s.r.o.

Motýl Reality s.r.o.

Poskytování asistenčních a poradenských služeb v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí.

Zábřežská 786/20, Šumperk, 787 01, (2. podlaží)

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Řadíme se mezi kanceláře s nejširší nabídkou realit. Jsme velká, úspěšná a finančně stabilní společnost poskytující široké spektrum kvalitních služeb spojených s realitami.

Radniční 344/25, Šumperk, 787 01

AGENT REAL s.r.o.

AGENT REAL s.r.o.

Nabízíme tyto služby:- zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí - odkoupení nemovitosti s rychlou výplatou peněz- prodej nemovitostí, které jsou zatíženy dluhy či exekucemi- oddlužení v souvislosti s prodejem nemovitostiNa naše náklady zajišťujeme inzerci nabízených nemovitosti na předních realitních serverech (Sreality.cz, Realitymix.cz, atd.) a v místním tisku (Šumperský občasník). Obvyklá provize za zprostředkování prodeje činí 3-4% a zahrnuje vypracování kupní smlouvy, zn

Hlavní třída 11/7, Šumperk, 787 01

ProfitLine

ProfitLine

Nabídka realitní činnosti, bezplatného poradenství, jednání s úřady a zpracování energetických štítků. Poskytování služeb finančního poradce, poradenství v oblasti spoření, pojištění a investování a energetického poradenství.

náměstí Osvobození 255/28, Zábřeh, 789 01

RE/MAX Elite Reality

RE/MAX Elite Reality

Gen. Svobody 98/15, Šumperk, 787 01

DELTA REAL - realitní kancelář, s.r.o.

DELTA REAL - realitní kancelář, s.r.o.

Zprostředkování prodeje, koupě a pronájmů nemovitostí, obstarání kupních, darovacích, nájemních smluv a znaleckých posudků.

Radniční 15, Šumperk, 787 01

FORTEX-AGS, a.s.

FORTEX-AGS, a.s.

Společnost FORTEX-AGS a.s. založila v září roku 2006 realitní kancelář FORTEX REALITY na základě mnohaletých zkušeností v tomto oboru . Cílem naší realitní kanceláře je poskytování komplexních služeb všem zájemcům o prodej, koupi a pronájem bytů, domů, rekreačních i komerčních objektů, pozemků a nebytových prostor v okrese Šumperk a Olomouc. A to nejenom formou zprostředkování nákupu či prodeje nemovitosti, ale také právním, daňovým či finančním poradenstvím.

Jílová 1550/1, Šumperk, 787 01