Hledat v katalogu realitních kanceláří

Realitní kanceláře, realitky - okres Strakonice

13 RK řadit dle: Řazení:
Hrdlička - Hrdličková, s.r.o.

Hrdlička - Hrdličková, s.r.o.

Našim oborem je zprostředkování prodeje a nákupu nemovitostí. Zajišťujeme kompletní servis při prodeji nemovitosti - jednání s úřady (KÚ, MÚ, FÚ, obecní úřady, atd.), sepisování smluv, odhady nemovitostí, určení obvyklé ceny, znalecké posudky, poradenství, právní služby, daňová přiznání, inzerci na internetu i v novinách, pomáháme při vyřizování hypoték a půjček.

Velké náměstí 149, Strakonice, 386 01

REALITY BLATNÁ - RNDr. PETR KERNDL

REALITY BLATNÁ - RNDr. PETR KERNDL

Nejdéle působící realitní kancelář v regionu - od roku 1991. Veškerý právní servis, úvěry, ocenění, smlouvy kupní, darovací. Zprostředkování, prodej, koupě, pronájem veškerých nemovitostí (rodinné a činžovní domy, vily, chalupy, chaty, penziony, byty, usedlosti, mlýny, pozemky, lesy, zahrady) v oblasti jižní a jihozápadní Čechy, Strakonice, Písek, Blatensko, Nepomucko, Orlík, Šumava ale i Praha, Plzeň.

B. Němcové 29, Blatná, 388 01

AGH Blatná s.r.o.

AGH Blatná s.r.o.

prodej, koupě a pronájem všech typů nemovitostí, provádění veřejných dobrovolných dražeb dle zákona 26/2000 Sb., právní servis včetně sepsání kupních a darovacích smluv, soudní a tržní odhady všech nemovitostí i věcí movitých, provedení geodetického zaměření nemovitostí, zajištění podkladů z katastrálních úřadů, organizace veřejných výběrových řízení a ostatní služby v konkursních řízeních, vedení jednoduchého a podvojného účetnictví včetně zajištění ekonomického auditu.

J.P. Koubka 81, Blatná, 388 01

ERA Tilia

ERA Tilia

Zajišťování prodeje a pronájmu nemovitostí.

Velké náměstí 55, Strakonice, 386 01

REALITYTRADE

REALITYTRADE

REALITYTRADE - specialista na Strakonice a okolí. Profesionální servis v oblasti realit a financí. Zprostředkování nákupu a prodeje nemovitostí. Výkup a pronájem nemovitostí, především bytů a domů. Najdeme vám nejvýhodnější hypotéku. Pomůžeme realizovat vaše sny, usnadníme vám rozhodování - kontaktujte nás, nezklameme vás!

Pracejovice 8, Pracejovice, 386 01

LIVELI

LIVELI

Realitní činnost

U rybníka 417, Volyně, 387 01

Agentura BERM, s.r.o.

Agentura BERM, s.r.o.

Realitní činnost

5.května 510, Strakonice, 386 01

IVAN SVATOŠ a.s.

IVAN SVATOŠ a.s.

Výstavba bytových domů, průmyslových a občanských staveb.

Palackého 1231, Vodňany, 389 01

Nemovitosti Blatná - Libuše Fadrná

Nemovitosti Blatná - Libuše Fadrná

Poradce a zprostředkovatel při nákupu, prodeji, pronájmu i financování nemovitých věcí.Tak trochu jiná realitka.Nabízím služby na odlišných základech za rozumné ceny. Poskytuji kompletní služby - ať nakupujete, či prodáváte.

Polní 1277, Blatná, 388 01

Ciao...Reality, s.r.o.

Ciao...Reality, s.r.o.

Realitní činnost

U Sv. Markéty 58, Strakonice, 386 01