Hledat v katalogu realitních kanceláří

Realitní kanceláře, realitky - okres Sokolov

8 RK řadit dle: Řazení:
Realitní společnost České spořitelny / Jura ex alto

Realitní společnost České spořitelny / Jura ex alto

Poradíme s financováním koupě nemovitostí pomocí ČS, a.s. nebo Stavební spořitelny ČS, a.s. Náš realitní servis zahrnuje: zprostředkování prodeje a pronájmu, vyhledání nemovitosti, převod do osobního vlastnictví, odhad ceny, právní služby a financování bydlení.

Boženy Němcové 2042, Sokolov, 356 01, (2. patro)

Realitní kancelář Sedláček s.r.o.

Realitní kancelář Sedláček s.r.o.

Na realitním trhu působíme již od roku 2002. Za tuto dobu máme za sebou řadu spokojených klientů a jsme stabilní společností specializující se na reality v celém Karlovarském kraji. V dnešní době je pro nás důležitá 100% spokojenost klienta, při poskytnutí nadstandardních služeb a poskytnutí jistoty solidního jednání. Našim klientům zajišťujeme komplexní realitní služby v oblasti zprostředkování prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí. Samozřejmostí je vyřízení financování pořízení nemovitosti. P

nám. Budovatelů 1405, Sokolov, 356 01, (budova ČSOB a.s. - výtah, druhé patro)

TOP REALITY CHODOV, s.r.o.

TOP REALITY CHODOV, s.r.o.

Jsme realitní kancelář, která působí na celém území Karlovarského kraje. Našim klientům nabízíme vyřízení prodeje a pronájmu nemovitostí včetně jejich financování, sjednání všech druhů pojištění, vypracování znaleckého posudku a daňového přiznání.

Staroměstská 347, Chodov, 357 35

Mgr. Vlastimil Bláha - I.B.S. Reality

Mgr. Vlastimil Bláha - I.B.S. Reality

Nabídka služeb realitní kanceláře.Právní poradenství k nemovitostem, prodej nemovitostí, sepis smlouvy kupní, darovací zástavní. Vyčleňování bytových jednotek ( Prohlášení vlastníka, smlouvy o výstavbě) , určování obvyklých cen nemovitostí pro dědická řízení, řešení problematiky vlastnických vztahů k nemovitostem.

Nádražní 189, Sokolov, 356 01

MIXX REALITY s.r.o.

MIXX REALITY s.r.o.

Zprostředkujeme nákup, prodej či pronájem všech typů nemovitostí. Zároveň zajišťujeme právní servis, finanční poradenství, znalecké posudky, oddlužení a výkup nemovitostí, řešení exekucí.

Dlouhá 927, Horní Slavkov, 357 31

Eva Tatýrková

Eva Tatýrková

Realitní činnost

61, Těšovice, 356 01

DOMINO CHODOV - reality, správa nemovitostí, ubytovna

DOMINO CHODOV - reality, správa nemovitostí, ubytovna

Správa bytů a nemovitostí,koupě a prodej nemovitostí,pronájem bytů,ubytovací služby,dražby

Dvořákova 578, Chodov, 357 35

KOSINA-REALITY.cz

KOSINA-REALITY.cz

Realitní kancelář nabízí kompletní servis při prodeji bytů, domů a pozemků. Výkup nemovitostí. Profesionální prezentace v rozsáhlé inzertní síti, vypracování smluv, advokátní úschova, veškeré úkony spojené s katastrálním a finančním úřadem.

Jiřího z Poděbrad 611, Kynšperk nad Ohří, 357 51