Hledat v katalogu realitních kanceláří

Realitní kanceláře, realitky - okres Semily

9 RK řadit dle: Řazení:
RK NIKA s.r.o.

RK NIKA s.r.o.

Zajišťujeme kompletní servis v oblasti bydlení, hypoték a podnikatelských záměrů.

Sokolská 418, Semily, 513 01

Triáda realitní kanceláře, s.r.o.

Triáda realitní kanceláře, s.r.o.

Realitní kancelář

Jiráskova 133, Turnov, 511 01

PRVNÍ TURNOVSKÁ s.r.o.

PRVNÍ TURNOVSKÁ s.r.o.

Realitní kancelář zajišťuje prodej nemovitostí v Českém ráji a dalších regionech ČR. Prodej, koupě a pronájem realit - byty, rodinné domy, komerční objekty, chalupy, chaty, pozemky, garáže, zahrady. Poskytujeme kompletní servis v tomto oboru.

Markova 22, Turnov, 511 01

KLASA REALITY, s.r.o.

KLASA REALITY, s.r.o.

Naše realitní kancelář zajišťuje kompletní služby spojené s koupí, prodejem či pronájmem bytů, domů, pozemků a jiných nemovitostí v oblasti Českého ráje, ale i v dalších regionech ČR. Kvalitní servis a péče o klienta je u nás samozřejmostí.

Výšinka 901, Turnov, 511 01

TANA Turnov

TANA Turnov

Síť realitních kanceláří s působností po celé ČR s širokou nabídkou více jak 1700 nemovitostí. Nabízíme veškerý realitní a právní servis, developerské projekty, hypoteční úvěry. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000.

Hluboká 283, Turnov, 511 01

HANALE spol. s r.o.

HANALE spol. s r.o.

Společnost je zaměřena na realitní obchod a na finanční poradenství. Obchodní filozofií je spokojený klient, který se k nám s důvěrou vrací, nebo nás doporučí svým přátelům. Naše pracovní doba se řídí Vaší potřebou.

Hořensko 41, Slaná, 513 01

Vaše Jistota, s.r.o.

Vaše Jistota, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro klienty v oblasti realit a financování bydlení včetně marketingových kampaní, právního servisu, služeb znalce.

Palackého 175, Turnov, 511 01

PARADISE REAL s.r.o.

PARADISE REAL s.r.o.

Zajišťujeme prodej a koupi realit všech druhů. Nabízíme také vypracování tržních znaleckých posudků. Specializujeme se na oblast Krkonoš, Podkrkonoší a Českého ráje. Od roku 2008 realizujeme koupi nemovitostí v zahraničí v oblasti Karibiku a Dominikánské Republice pro českou klientelu.

Mříčná 46, Mříčná, 512 04