Hledat v katalogu realitních kanceláří

Realitní kanceláře, realitky - okres Prostějov

11 RK řadit dle: Řazení:
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Řadíme se mezi kanceláře s nejširší nabídkou realit. Jsme velká, úspěšná a finančně stabilní společnost poskytující široké spektrum kvalitních služeb spojených s realitami.

Jiráskovo nám. 165/8, Prostějov, 796 01

JH REALITY

JH REALITY

Na trhu s nemovitostmi působíme od roku 1992. Naše realitní kancelář zajišťuje prodej a pronájem nemovitostí, bytů v osobním vlastnictví, převody družstevních bytů, pronájmy všech druhů nemovitostí a prostor, správu pronajatých bytů a nemovitostí, a s tím související veškerý právní servis.

Vodní, Prostějov, 796 01, (23)

Rezidence Radniční s.r.o.

Rezidence Radniční s.r.o.

Nabízím služby realitního makléře. Zprostředkovávám pronájem a prodej bytů, rodinných domů, zemědělských usedlostí, pozemků a objektů k rekreaci. Poskytuji odbornou pomoc při získání hypoték a poradenské služby.

Josefa Hory 462/14, Prostějov, 798 11

ing. Dagmar Goeblová - REALITY AREA

ing. Dagmar Goeblová - REALITY AREA

Zprostředkování prodeje a pronájmu všech druhů nemovitostí, tj. bytů, rekreačních chat, pozemků, komerčních objektů apod.

Žižkovo nám. 14, Prostějov, 796 01

Realitní kancelář VNB reality

Realitní kancelář VNB reality

Naše realitní kancelář nabízí realitní služby při prodeji a pronájmu nemovitostí především v Prostějově a Českých Budějovicích. Zajistíme hypoteční úvěry, poskytujeme kompletní servis.

Hlaváčkovo nám. 217/1, Prostějov, 796 01, (ATRIUM-přízemí)

Reality DOMINO s.r.o.

Reality DOMINO s.r.o.

Kompletní realitní služby. Rodinné domy, byty, nemovitosti, pozemky, chaty, rekreační objekty, garáže. Zprostředkujeme jejich prodeje a pronájmy.

Poděbradovo nám. 980/11, Prostějov, 796 01, (budova Komerční banky, II. patro)

IMPULS REALITY s.r.o.

IMPULS REALITY s.r.o.

Realitní činnost

nám. Edmunda Husserla 4145/19, Prostějov, 796 01

ASISTENT reality, s.r.o.

ASISTENT reality, s.r.o.

Prodej a pronájem nemovitostí. Poskytování právního servisu ve spolupráci s advokátní kanceláří a notářem, financování a poradenství.

Fanderlíkova 381/10, Prostějov, 796 01

Ing. David Foretek - CM reality

Ing. David Foretek - CM reality

Realitní kancelář zprostředkuje prodej i pronájem nemovitostí: byty, rodinné domy, pozemky, chaty, chalupy a komerční prostory. Zajistíme v rámci provize smlouvy, odhady, hypotéky, katastrální úřad a inzerci. Zajišťujeme znalecké posudky, hypotéky, právní poradenství.

Poděbradovo nám. 980/11, Prostějov, 796 01

Pavel Skládal

Pavel Skládal

Poskytujeme komplexní a seriózní prodej, koupi a pronájem RD, bytů, pozemků. Zajistíme právní služby a úschovu kupní ceny, vypracování znaleckého posudku, PENB, finanční poradenství. Dále převod energií, předávací protokol. Garantujeme aktivní, individuální a lidský přístup na profesionální úrovni.

Bulharská 3217/19, Prostějov, 796 01