Hledat v katalogu realitních kanceláří

Realitní kanceláře, realitky - okres Pardubice

44 RK řadit dle: Řazení:
Bohemia servis spol. s r.o.

Bohemia servis spol. s r.o.

Realitní činnost

třída Míru 62, Pardubice, 530 02

RE/MAX Well

RE/MAX Well

Jsme Vaším osobním realitním partnerem v Pardubickém kraji. Nabízíme Vám kompletní realitní servis při prodeji, pronájmu Vaší nemovitosti. Poradíme Vám s koupí Vaší nemovitosti.

třída Míru 420, Pardubice, 530 02, (1.patro nad McDonald´s)

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Řadíme se mezi kanceláře s nejširší nabídkou realit. Jsme velká, úspěšná a finančně stabilní společnost poskytující široké spektrum kvalitních služeb spojených s realitami.

Pernštýnské nám. 66, Pardubice, 530 02

UNITED real & partners

UNITED real & partners

Nabízíme kompletní služby v realitní činnosti, zajistíme zprostředkování, pořádáme aukce nemovitostí a provádíme i výkup. Realitní síť je partnerský projekt realitních kanceláří v celé ČR.

V ráji 917, Pardubice, 530 02

EVROPA realitní kancelář Pardubice

EVROPA realitní kancelář Pardubice

Chcete nejenom prodat či pronajmout svoji nemovitost (byt, dům, chatu, pozemek, nebytové prostory apod.), ale učinit tak s právní a finanční jistotou? Ano, pak jste na správné adrese. EVROPA realitní kancelář s.r.o. pro vás kvalitně zajišťuje tyto služby již od roku 1997, a to nejdříve jako sdružení fyzických osob a od roku 1999 jako obchodní společnost. Společnost již od svého založení byla zaměřena na kvalitu nikoliv kvantitu a proto se u nás setkáte vždy s osobním přístupem všech pracovníků.

Třída Míru 2800, Pardubice, 530 02

Reality Černý s.r.o.

Reality Černý s.r.o.

Zabýváme se poskytováním komplexních služeb v oblasti prodeje a koupě nemovitostí, pronájmem a zajišťujeme i právní a finanční poradenství. Ochotně zprostředkujeme výkup vaší nemovitosti, hypoteční úvěry a znalecké posudky.

V Ráji 862, Pardubice, 530 02

Metropol Real s.r.o. - Cimfl Milan

Metropol Real s.r.o. - Cimfl Milan

Realitní kancelář

třída Míru 302, Pardubice, 530 02

ID reality, spol. s r.o.

ID reality, spol. s r.o.

Zabýváme se zprostředkováním prodeje i pronájmu nemovitostí. Poskytujeme klientům komplexní nabídku kvalitních služeb v oblasti trhu s nemovitostmi. Spolupracujeme se stavební firmou zabývající se moderní bytovou výstavbou, rekonstrukcí a zateplováním panelových či rodinných domů a bytů.

Na Parohách 918, Pardubice - Svítkov , 530 06

BIB a.s. Pardubice

BIB a.s. Pardubice

Hlavní náplní naší činnosti je kompletní servis v oblasti realit, nemovitostí a výstavba moderního a dostupného bydlení po celém území České republiky. Naše společnost zajišťuje výstavbu zděných rodinných domů a bytů "Na klíč" v nejvyšší kvalitě a v energetické třídě "A" a "B". Velikost a typ domu si naši klienti upravují podle svých dispozicí, zajišťujeme výstavbu i na vlastních pozemcích klientů. Naším cílem je zajistit spokojené bydlení pro celou rodinu.

Sladkovského 383, Pardubice, 530 02

JH spol. s r.o.

JH spol. s r.o.

Realitní činnost.

17. listopadu 623, Pardubice, 530 02