Hledat v katalogu realitních kanceláří

Realitní kanceláře, realitky - okres Louny

7 RK řadit dle: Řazení:
CERET Reality s.r.o.

CERET Reality s.r.o.

Nabídka komplexních služeb realitní kanceláře v oblasti nákupu, prodeje a nájmu nemovitostí, tvorba smluvních dokumentací, úschova, bankovní úvěry.

Volyňských Čechů 837, Žatec, 438 01

Reality Podbořany

Reality Podbořany

Kpt. Nálepky 905, Podbořany, 441 01

A REAL, realitní kancelář Godycká a Davidová

A REAL, realitní kancelář Godycká a Davidová

Certifikovaná, členská realitní kancelář ARK ČR působící na trhu realit od roku 1994. Klientům nabízí kompletní služby související s prodejem, koupí nebo pronájmem nemovitostí. Nově v nabídce služeb Home Staging domů a bytů. Vysoké procento realizovaných zakázek, individuální přístup, stálá klientela. Zkušení a pravidelně školení makléři - Certifikát ARK ČR, Certifikát Základy Home Stagingu, lektor vzdělávání v realitním oboru.

Korunní 158, Louny, 440 01

Čeněk Souček

Čeněk Souček

Prodej a pronájem bytů, domů, pozemků a komerčních objektů. Správa a údržba bytovách domů a komerčních objektů. Zajišťování developerských projektů. Zprostředkování stavby RD.

Na Výsluní 1970, Žatec, 438 01

Top Credit, a.s.

Top Credit, a.s.

Poděbradova 751, Louny, 440 01

SIKA Reality

SIKA Reality

Komplexní služby realitní kanceláře - prodej, pronájem všech typů nemovitostí, zajištění financování, vyřízení hypotečních úvěrů, právní servis, znalecké posudky, poradenství. Individuální přístup a péče o klienta. Vykoupíme Vaši nemovitost.

Pražská 113, Louny, 440 01, (budova vedle 1. ZŠ Louny)

M2 Sors s.r.o.

M2 Sors s.r.o.

M2 Sors s.r.o. je developerská firma s působností v Severozápadních Čechách. Pomáhá širokému spektru zákazníků v oblasti rozvoje regionu, realizace průmyslových, komerčních a bytových staveb, zhodnocování pozemků, správy a údržby nemovitostí a pronájmu nemovitostí, bytů a nebytových prostor.

Vrchlického 2943, Louny, 440 01