Hledat v katalogu realitních kanceláří

Realitní kanceláře, realitky - okres Kolín

11 RK řadit dle: Řazení:
RE/MAX G8 Reality Kolín

RE/MAX G8 Reality Kolín

Zdarma zajistíme finanční poradenství včetně nabídky hypotéky. Při prodeji nemovitosti zajišťujeme nejen celý proces včetně právních služeb a úschovy kupní ceny, ale i asistenci při převodu energií a vyřízení podání daňového přiznání.

Václavská 864/4, Kolín, 280 02

EVROPA realitní kancelář Kolín

EVROPA realitní kancelář Kolín

Chcete nejenom prodat či pronajmout svoji nemovitost (byt, dům, chatu, pozemek, nebytové prostory apod.), ale učinit tak s právní a finanční jistotou? Ano, pak jste na správné adrese. EVROPA realitní kancelář s.r.o. pro vás kvalitně zajišťuje tyto služby již od roku 1997, a to nejdříve jako sdružení fyzických osob a od roku 1999 jako obchodní společnost. Společnost již od svého založení byla zaměřena na kvalitu nikoliv kvantitu a proto se u nás setkáte vždy s osobním přístupem všech pracovníků.

Školská 281, Kolín, 280 02

ERA GARANCIA

ERA GARANCIA

Zajišťování prodeje a pronájmu nemovitostí.

Karlovo náměstí 89, Kolín, 280 21

Realitní společnost České spořitelny / REGION REAL MAX, s.r.o.

Realitní společnost České spořitelny / REGION REAL MAX, s.r.o.

Poradíme s financováním koupě nemovitostí pomocí ČS, a.s. nebo Stavební spořitelny ČS, a.s. Náš realitní servis zahrnuje: zprostředkování prodeje a pronájmu, vyhledání nemovitosti, převod do osobního vlastnictví, odhad ceny, právní služby a financování bydlení.

Jiráskovo náměstí 1486, Kolín, 280 02

Grandys reality

Grandys reality

Karlovo náměstí 72, Kolín, 280 02

Jirma,spol.s r.o.

Jirma,spol.s r.o.

Karlovo náměstí 90, Kolín I, 280 02

ČR - Reality s.r.o.

ČR - Reality s.r.o.

Náš tým je složen ze zkušených odborníků na realitní a finanční trh. Každý z nás Vám zabezpečí individuální přístup a kompletní služby.

U Křižovatky 608, Kolín, 280 02

Gabriela Dymáková

Gabriela Dymáková

Realitní činnost,prodej, pronájem nemovitostí, znalecké posudky, průkazy energetické náročnosti, tržní znalecké posudky pro vyřízení úvěrů, atd.

Zahradní 46, Kolín, 280 00

Reality Kolín, s.r.o.

Reality Kolín, s.r.o.

Podnikáme v oboru od roku 1994 s největší působností a zaměřením na okresy Kolín, Kutná Hora, Praha. Orientujeme se především na trh s byty, rodinnými domy, pozemky, komerčními budovami a činžovními domy. Úspěšnost realizovaných zakázek se dlouhobě pohybuje na úrovni 85 - 90%.

Politických vězňů 42, Kolín, 280 02

Vlasta Špecingerová - Reality

Vlasta Špecingerová - Reality

Kouřimská 12, Kolín I, 280 02