Hledat v katalogu realitních kanceláří

Realitní kanceláře, realitky - okres Klatovy

16 RK řadit dle: Řazení:
JAKŠ - reality s.r.o.

JAKŠ - reality s.r.o.

Realitní kancelář se specializací oblast Šumava, Pošumaví a Sušice nabízí zprostředkování koupě, prodeje a pronájmu domů, bytů, chat a chalup, pozemků, rekreačních a komerčních objektů. Prodej 13 nových bytů v centru NP Šumava - Rezidence Prášily.

náměstí Svobody 50, Sušice, 342 01

MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o.

MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o.

Zprostředkování prodeje, nákupu a pronájmu nemovitostí s kompletním servisem zahrnujícím garanci kupní ceny včetně poradenství v kancelářích Klatovy, Kašperské Hory a Vimperk.

Nám. Míru 154, Klatovy, 339 01

EL-WEST reality

EL-WEST reality

Nabízíme služby v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí (prodej a pronájem bytů, domy na prodej, pronájem domů, prodej nebytových prostorů jejich pronájem , prodej pozemků) v oblíbeném regionu jižních a západních Čech.

T. G. Masaryka 22, Sušice, 342 01, (50m od náměstí (v Pasáži))

Fidox s.r.o.

Fidox s.r.o.

Na finančním trhu působíme od roku 2000, a to jako finanční poradci v oblasti stavebního spoření, úvěrů ze stavebního spoření, hypoték, půjček a pojišťovnictví. Pro velký zájem našich klientů jsme v roce 2003 založili realitní kancelář, nyní od 1. 1. 2008 jsme se rozhodli pro transformaci firmy z OSVČ na společnost s ručením omezeným.

Kpt. Jaroše 110, Klatovy, 339 01

Reality Prokeš

Reality Prokeš

Poskytujeme kompletní servis při prodeji a nákupu nemovitostí. Poradíme při tržním ocenění, právní servis až po daňové přiznání včetně vyhláškového odhadu. Zajistíme veškeré finanční služby s poradenstvím vypracované na míru pro konkrétního klienta.

Plánická 171, Klatovy, 339 01

ŠUMAVA REALITY - Slavomíra Třísková

ŠUMAVA REALITY - Slavomíra Třísková

Nabídka služeb v oblasti prodeje a koupě nemovitostí na Šumavě i v celé ČR.

náměstí Svobody 36, Sušice, 342 01, (Bezbariérový přístup z chodníku)

Klatovská realitní kancelář

Klatovská realitní kancelář

Kompletní realitní činnost - prodeje a pronájmy nemovitostí (RD, byty, výrobní prostory, komerční prostory apod.), kompletní sevis při převodech nemovitostí -sepisy smluv, vyřízení na KÚ, zajištění geometrických zaměření, zajištění znaleckých posudků a zajištění daňových povinností na FÚ...)

Denisova 105, Klatovy 1, 339 01

Wolf Immobilien

Wolf Immobilien

Realitní činnost.

Klatovy, 740 80

Šumavské reality

Šumavské reality

Naší specializací jsou domy, byty, pozemky nejen v oblastech Šumavy a Pošumaví, ale i například jižního Plzeňska. Kromě realitní činnosti se zabýváme realitním poradenství či zajištění právního servisu. Pokud chcete koupit či prodat nemovitost v naší lokalitě, neváhejte se na nás obrátit.

Nám. Míru 168, Klatovy, 339 01

Marie Šťastná - Realitní kancelář

Marie Šťastná - Realitní kancelář

Nabídka zprostředkovatelských služeb v oblasti nákupu, prodeje a pronájmu realit.

Ševčíkova 38, Horažďovice, 341 01