Hledat v katalogu realitních kanceláří

Realitní kanceláře, realitky - okres Jihlava

13 RK řadit dle: Řazení:
Areality Vysočina s.r.o.

Areality Vysočina s.r.o.

Realitní kancelář. Nabízíme nákup a prodej nemovitostí, byty, domy, chaty, chalupy, pozemky, rybníky, lesy a komerční objekty. Při uzavírání smluv je přítomen právník. Zajišťujeme poradenství právní a finanční v oboru realit a znalecké posudky.

Chlumova 5429/1a, Jihlava, 586 01

Prima reality

Prima reality

Naše realitní kancelář nabízí zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Naši makléři mají v oboru dlouholeté zkušenosti a zajistí Vám kompletní realitní a právní servis včetně bezplatného vyřízení hypotéky či úvěru. Při výběru realitní kanceláře vždy dejte na pozitivní reference. Doplňkovou službou je i přímý výkup nemovitostí.

Mrštíkova 1128/22, Jihlava, 586 01

Realitní kancelář MICHÁLEK & PARTNERS, spol. s r.o.

Realitní kancelář MICHÁLEK & PARTNERS, spol. s r.o.

Na realitním trhu působíme již 25 let. Jsme členy ASOCIACE RK ČR a EVROPSKÉHO KLUBU REALITNÍCH KANCELÁŘÍ. V rámci akce „REALITY SPOLU“ tak dokážeme Vaši nemovitost nabídnout prostřednictvím našich kolegů kdekoliv v ČR, ale i v zahraničí. Poskytujeme komplexní služby, které klientům zaručují profesionalitu, spolehlivost a rychlost. Nabízíme k prodeji i nájmu byty, domy, pozemky, komerční a developerské objekty.

Komenského 1321/1, Jihlava, 586 01

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Řadíme se mezi kanceláře s nejširší nabídkou realit. Jsme velká, úspěšná a finančně stabilní společnost poskytující široké spektrum kvalitních služeb spojených s realitami.

Benešova 21, Jihlava, 586 01

Realitní společnost České spořitelny / TB - reality, s.r.o.

Realitní společnost České spořitelny / TB - reality, s.r.o.

Poradíme s financováním koupě nemovitostí pomocí ČS, a.s. nebo Stavební spořitelny ČS, a.s. Náš realitní servis zahrnuje: zprostředkování prodeje a pronájmu, vyhledání nemovitosti, převod do osobního vlastnictví, odhad ceny, právní služby a financování bydlení.

Husova 1622/10, Jihlava, 586 01

Realitas Partner s.r.o.

Realitas Partner s.r.o.

Zajišťujeme pro Vás komplexní služby a bezplatné poradenství v oblasti realit. Spolupracujeme s významnou finanční společností. Spolupracujeme s renomovanou advokátní společností. Specializujeme se na region Vysočina. Péče o zákazníka je pro nás prioritou. Řídíme se etickým kodexem realitní společnosti.

Palackého 44, Jihlava, 586 01

JITRES, s.r.o.

JITRES, s.r.o.

Realitní činnost

Benešova 1227/5, Jihlava, 586 01

Jaroslav Homolka

Jaroslav Homolka

Realitní kancelář

Palackého 5001/1, Jihlava, 586 01

Ing. Jaromír Hos - Real

Ing. Jaromír Hos - Real

Královský vršek 4378/62, Jihlava, 586 01

1. Nonstop Reality

1. Nonstop Reality

Náplní naší práce je kompletní realitní servis při prodeji či pronájmu nemovitosti.Zajistíme osobní prohlídku naším makléřem, pomůžeme stanovit optimální ceny prodeje, vytvoříme kompletní fotodokumentaci a popis nemovitosti. Inzerujeme na významných realitních serverech, každou prodávanou nemovitost párujeme s naší databází poptávajících klientů. Poskytujeme kompletní právní servis ve spolupráci s advokátní kanceláří.Všechny naše nabídky jsou zajištěny zprostředkovatelskou smlouvou.

Štefánikovo náměstí 1972/2, Jihlava, 586 01