Hledat v katalogu realitních kanceláří

Realitní kanceláře, realitky - okres Hodonín

21 RK řadit dle: Řazení:
Reality GAIA, spol. s r.o.

Reality GAIA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby realitní kanceláře, tj. prodej, koupě a pronájem nemovitostí. Dále provádíme dobrovolné dražby, developerskou činnost, restrukturalizace, revitalizace a likvidace firem, poradenskou činnost.

Dolní Valy 521/1, Hodonín, 695 01

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Řadíme se mezi kanceláře s nejširší nabídkou realit. Jsme velká, úspěšná a finančně stabilní společnost poskytující široké spektrum kvalitních služeb spojených s realitami.

Národní třída 335/91, Hodonín, 695 01

ERA Home

ERA Home

Zajišťování prodeje a pronájmu nemovitostí.

Dolní Valy 4412/15, Hodonín, 695 01

REALITY KRAJÍČKOVÁ, Krajíčková Andrea

REALITY KRAJÍČKOVÁ, Krajíčková Andrea

Naše realitní kancelář nabízí prodej, pronájem bytů, rodinných domů, pozemků, chat a komerčních prostor. Dále financování a veškerý právní servis.

Kollárova 3995/18, Hodonín, 695 01

Reality Kuchtíčková

Reality Kuchtíčková

Nabízíme komplexní realitní servis včetně poradenství, právního servisu, znaleckých posudků, průkazů energetické náročnosti budov a financování. Poskytujeme reklamní propagace zakázky na realitních serverech, servis při jednání s úřady. Zařídíme přepisy energií.

Cihlářská čtvrť 3117/8, Hodonín, 695 01

Emko reality

Emko reality

Nabídka realitních služeb, zprostředkování půjček a úvěrů. Poskytování finančního poradenství, stavební spoření, penzijní fondy a pojištění.

Rodinova 720/2, Hodonín, 695 01

TOP REALITY HODONÍN s.r.o.

TOP REALITY HODONÍN s.r.o.

Realitní činnost.

Pánovská 4269, Hodonín, 695 01

Martin Kundrata

Martin Kundrata

Zprostředkování prodeje, koupě, pronájmu nemovitostí. Poskytnutí úvěru přes úvěrového specialistu. Odhady pro úvěr i finanční úřad. Právní servis.

Komenského 53/4, Kyjov, 697 01

Jan Kapusta

Jan Kapusta

Nabízíme komplexní služby realitní kanceláře, zprostředkování koupě a prodeje bytů, rodinných domů, chat, chalup a ostatních nemovitostí. Získáte u nás vstřícný přístup a rychlý, profesionální servis. Zajistíme Vám úvěr, hypotéku i pojištění.

U Vrchnice 728/4, Lužice, 696 18

Úsporné bydlení s.r.o.

Úsporné bydlení s.r.o.

Zabýváme se výstavbou dřevostaveb v nízkoenergetickém či pasivním standardu. Zajistíme studii, projekt, stavební povolení, i získání dotace Nová zelená úsporám. Realizujeme stavby rodinných domů v povodňových oblastech - protipovodňové domy.

Nádražní 1000, Dubňany, 696 03