Hledat v katalogu realitních kanceláří

Realitní kanceláře, realitky - okres Cheb

20 RK řadit dle: Řazení:
Euro Reality Plzeň s.r.o.

Euro Reality Plzeň s.r.o.

Naše společnost se nezaměřuje pouze na realitní činnost, ale i na činnost obchodní, kdy poskytujeme pro celou řadu klientů finanční servis – řešení při vyplácení exekucí, půjček či úvěrů. Nabízíme také služby, jako jsou výkupy nemovitostí, výpomoc při řešení exekucí, insolvencí nebo půjček.

Ruská 608/52a, Mariánské Lázně, 353 01

RK23 - Realitní Kancelář (MUZOR s.r.o.)

RK23 - Realitní Kancelář (MUZOR s.r.o.)

Poskytujeme komplexní realitní služby.

Nádražní náměstí 299/8, Mariánské Lázně, 353 01

Město Cheb

Město Cheb

První písemná zpráva pochází z roku 1061. Město se nachází v nadmořské výšce 459 metrů. Na území žije 33 462 obyvatel. Ve městě stojí hrad z 12. století s městským opevněním a se vzácnou dvoupatrovou románsko - gotickou kaplí sv. Erharda a Uršuly.

náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 1/14, Cheb, 350 02

Reala Lakomá s.r.o. - realitní kancelář

Reala Lakomá s.r.o. - realitní kancelář

Realitní kancelář nabízí prodej a pronájem nemovitostí, bytů, rodinných domů, rekreačních chat, pozemků. Vyřizujeme úvěry na koupi nemovitostí.

Evropská 1558/33, Cheb, 350 02

REAL CHEB reality s.r.o.

REAL CHEB reality s.r.o.

REAL CHEB - Nemovitosti bez starostí. Realitní kancelář založena r. 1990. Kompletní realitní servis vč. právních služeb a daňového poradenství. Prodej a pronájem nemovitostí, převod v exekuci a v insolvenci. Stabilizovaný tým zkušených makléřů. Profesionalita - serióznost - odbornost. Oblast: Chebsko, Mariánskolázeňsko, Ašsko, Sokolovsko.

Dlouhá 447/25, Cheb, 350 02

Reality Zima & spol.

Reality Zima & spol.

Nabídka nemovitostí. Prodej bytů, chat, chalup, garáží, pozemků, restaurací, penzionů, podnikatelských objektů a rodinných domů.

Májová 588/33, Cheb, 350 02

Realitní kancelář Rebellion s.r.o.

Realitní kancelář Rebellion s.r.o.

RK Rebellion s.r.o.ve Františkových Lázních nabízí služby spojené s prodejem a pronájmem bytů, domů, pozemků a ostat.nemovitostí. Zajišťujeme kupní smlouvy, výpisy z katastru nemovitostí, daňová přiznání a odvody daní.Znalecké posudky,stanovení obvyklé ceny nemovitostí pro notářské účely(dědictví). RK nabízí kopírovací služby - černobílé a barevné kopírování až do vel.A3 a laminování.

Americká 155/25, Františkovy Lázně, 351 01

STEEL EFECT a.s.

STEEL EFECT a.s.

Reality a developerská společnost. Realitní společnost nabízí prodej a pronájem vlastních objektů, rodinných domů a novostaveb. Aktuální seznam developerských projektů na webových stránkách. V rámci své nabídky poskytujeme komplexní právní servis.

Karlova 2472/44, Cheb, 350 02

UNITED real & partners

UNITED real & partners

Nabízíme kompletní služby v realitní činnosti, zajistíme zprostředkování, pořádáme aukce nemovitostí a provádíme i výkup. Realitní síť je partnerský projekt realitních kanceláří v celé ČR.

Chebská 255, Mariánské Lázně, 353 01

Cambio Reality

Cambio Reality

Realitní činnost

Kamenná 203/28, Cheb, 350 02