Hledat v katalogu realitních kanceláří

Realitní kanceláře, realitky - okres Beroun

16 RK řadit dle: Řazení:
Domov - realitní společnost s.r.o.

Domov - realitní společnost s.r.o.

Nabízíme kompletní služby realitní kanceláře. Zprostředkujeme prodej a pronájem bytů, rodinných domů, pozemků, kanceláří a skladů. Poskytujeme poradenství a zajištění právního i finančního servisu, hypoték a správu nemovitostí.

Na Příkopě 1/6, Beroun, 266 01

RK REKO Jana Kučabová

RK REKO Jana Kučabová

Nabídka služeb realitní kanceláře. Zprostředkování koupě, prodeje a pronájmu nemovitostí. Zajišťujeme hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření, znalecké posudky i geodetické práce, vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí a zpracování daňového přiznání pro finanční úřad.

Havlíčkova 7, Beroun, 266 01

CENTURY 21 Berounka Reality

CENTURY 21 Berounka Reality

Poskytujeme uživateli franšízingové licence neustálou podporu a pomoc, která je v rámci systému CENTRURY 21® prezentována řadou vzdělávacích programů, marketingových nástrojů a systémových procesů.

Havlíčkova 1733, Beroun, 266 01

Realitní společnost České spořitelny / MAJAX REALITY s.r.o.

Realitní společnost České spořitelny / MAJAX REALITY s.r.o.

Poradíme s financováním koupě nemovitostí pomocí ČS, a.s. nebo Stavební spořitelny ČS, a.s. Náš realitní servis zahrnuje: zprostředkování prodeje a pronájmu, vyhledání nemovitosti, převod do osobního vlastnictví, odhad ceny, právní služby a financování bydlení.

Seydlovo nám. 30/6, Beroun, 266 01

RE/MAX Garant

RE/MAX Garant

Realitní kancelář.

Česká 48, Beroun, 266 01, (Beroun - centrum)

ERA ONE

ERA ONE

Zajišťování prodeje a pronájmu nemovitostí.

Pivovarská 85/2, Beroun, 266 01

Reality Verus s.r.o.

Reality Verus s.r.o.

Realitní kancelář která se zabývá prodejem a pronájmem nemovitostí v celé České republice. Naši makléři Vám ochotně poradí s prodejem vaší nemovitosti.

9. května 185/26, Hořovice, 268 01

4 DEVELOP HOLDING a.s.

4 DEVELOP HOLDING a.s.

Provozujeme franšízovou síť realitních kanceláří působící na celém území České republiky. Zabýváme se prodejem, koupí a pronájmem všech typů nemovitostí. Poskytujeme právní a finanční služby. Nabízíme odbornou pomoc při získání hypotečních úvěrů a pojištění nemovitosti.

Na Lucberku 240, Králův Dvůr, 267 01

JL reality

JL reality

Nabízíme zprostředkování prodeje všech typů nemovitostí v oblasti Berounska.Při prodeji zajišťujeme klientům kompletní právní servis, včetně veškerých smluvních dokumentů, vyřízení hypotéčního úvěru pro kupující od všech tuzemských bank.Zajišťujeme rovněž bezpečný převod peněz formou bankovní, notářské,případně advokátní úschovy.Pracujeme v oboru realit již 25 let.

Na Vinici 979/9, Beroun, 266 01

Artumes s.r.o.

Artumes s.r.o.

Reality. Prodej, koupě a pronájem nemovitostí. Poradenství, právní servis, řada doplňkových služeb. Finanční služby. Práce koordinátora BOZP na staveništi. Kompletní poradenství v oblasti BOZP a ochrany zdraví při práci, PO, školení,... Máme punc rodinné firmy a poskytujeme služby na špičkové úrovni.

K Zahrádkám 1897, Beroun, 266 01