Nemovitosti BIDLI reality, a.s. - Praha, strana 14

BIDLI reality, a.s.
Jindřišská 889/17, Praha, Praha Nové Město, 110 00
Tel: +420 774 110 007
Email: info@bidli.cz
896 nemovitostí řadit dle:
Prodej stavební parcely, 867m²

Prodej stavební parcely, 867m²

Vodochody, K Pískovně

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o rozloze 867 m² v atraktivní lokalitě Hoštice, Praha-východ. Tento pozemek je ideální pro výstavbu rodinného domu a nabízí klidné bydlení v přírodě s výbornou dostupností do Prahy. …

Vloženo: 14.4.2026

Cena: 5 150 000 Kč/za nemovitost

Prodej bytu 2+1, 86m²

Prodej bytu 2+1, 86m²

Znojmo, Pražská

Hledáte byt, který má atmosféru? Byt, kde večer zatopíte v krbu a opravdu se cítíte doma? Nabízím k prodeji byt s dispozicí 2+1 o výměře 76,5 m2 na ulici Pražská ve Znojmě. Byt se nachází se ve 3. patře cihlového domu z roku…

Vloženo: 14.4.2026

Cena: 4 589 800 Kč/za nemovitost

Prodej stavební parcely, 579m²

Prodej stavební parcely, 579m²

Kralupy nad Vltavou

Exkluzivně doporučujeme ke koupi stavební pozemek o výměře 579 m2 v Kralupech nad Vltavou, městské části Zeměchy. Pozemek je rovný a nachází se na samotném okraji nové zástavby, což je jeho zásadní výhoda. Budoucím…

Vloženo: 13.4.2026

Cena: 3 990 000 Kč/za nemovitost

Prodej louky, 9248m²

Prodej louky, 9248m²

Brno

Nabízíme exkluzivně pozemky u brněnské přehrady. Cena 7.900,-Kč/m2. Dle územního plánu je pozemek určený k rekreačním účelům k výstavbě objektu do 50 m2. Výměra je možná cca 1000 m2. Pozemek bude vyměřen geodetem dle dohody…

Vloženo: 13.4.2026

Cena: 7 900 Kč/za m2

Prodej rodinného domu, 85m²

Prodej rodinného domu, 85m²

Jeneč, Bří. Nováků

Exkluzivně nabízím RD 3+1 85m2 s možností využití pochozí půdy 45m2 a obrovské zahrady 450m2 + sklep 10m2. Kromě zrekonstruovaného spodního patra (kuchyň, koupelna, podlahy, štuky, okna), je možné využít půdní prostor,…

Vloženo: 13.4.2026

Cena: 8 990 000 Kč/za nemovitost

Prodej rodinného domu, 69m²

Prodej rodinného domu, 69m²

Přeštice

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Zastávka u Přeštic, ideální jak pro bydlení, tak pro podnikání. Dům o dispozici 2+kk a užitné ploše 69 m2; je vhodný pro menší rodinu nebo jednotlivce. Součástí nemovitosti je plně…

Vloženo: 13.4.2026

Cena: 4 500 000 Kč/za nemovitost

Pronájem bytu 1+1, 44m²

Pronájem bytu 1+1, 44m²

Ústí nad Labem-centrum, Stará

Nabízím k pronájmu nádherný, velmi prostorný a světlý byt s užitnou plochou 44 m2, včetně lodžií, ideální pro ty, kteří si cení blízkosti centra Ústí nad Labem. Nastěhování možné od 01.06.2026. Prohlídky možné po dohodě…

Vloženo: 13.4.2026

Cena: 12 000 Kč/za měsíc

Pronájem bytu 2+1, 61m²

Pronájem bytu 2+1, 61m²

Kostelec nad Orlicí, Jirchářská

Hledáte klidné bydlení s dobrou dostupností a veškerým zázemím na dosah? Nabízíme k pronájmu útulný byt o dispozici 2+1 a velikosti 56 m2, který se nachází ve 2. nadzemním podlaží zatepleného cihlového domu v žádané…

Vloženo: 13.4.2026

Cena: 11 000 Kč/za měsíc

Pronájem bytu 3+kk, 60m²

Pronájem bytu 3+kk, 60m²

Mohelnice, Spartakiádní

Nabízím k pronájmu světlý a prakticky řešený byt o dispozici 3+kk a celkové ploše 60 m2 situovaný v 1.NP klidné části města Mohelnice. Dispozice bytu: dva samostatné pokoje, které poskytují dostatek soukromí (ideální pro…